Nasza reprezentacja na Poland ESG Forum 2024!

Aktualności
ESG
Wydarzenia

Z dumą informujemy, że Adam Wdowiak i Dariusz Prymon LL.M., ESG MBA mieli okazję wziąć udział w prestiżowym wydarzeniu Poland ESG Forum 2024, które odbyło się 4 czerwca 2024 roku w Warszawie.

Poland ESG Forum 2024, organizowane przez Green Forum i Property Forum Events & News, powróciło z trzecią edycją, prezentując szerszy zakres i nową nazwę. To niezwykle ważne wydarzenie zgromadziło czołowych międzynarodowych ekspertów i liderów biznesu, aby omówić zrównoważone strategie i dostarczyć kompleksowych spostrzeżeń, niezbędnych do podejmowania świadomych decyzji.

Forum wykraczało poza tematykę nieruchomości, obejmując szeroki zakres powiązanych branż, co umożliwiło uczestnikom uzyskanie holistycznego zrozumienia trendów ESG (Environmental, Social, and Governance) oraz ich praktycznych zastosowań.

Adam i Dariusz mieli okazję uczestniczyć w inspirujących prelekcjach, panelach dyskusyjnych. To była doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz zdobycia nowej wiedzy, która pomoże nam wdrażać jeszcze bardziej zrównoważone strategie w naszej działalności.

Dziękujemy organizatorom za to inspirujące wydarzenie i czekamy na kolejne edycje!